KURUMSAL

Vizyon ve Misyon

Lider manken, sektöründe ki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlere devam etmiştir.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite”, çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüpemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyaloglar ve dostluk köprüleri, iş birliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektir.

Ekonomimizi tehdit eden etmenler ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur.

Kapasite ve Çalışma Sahası

Lider manken toplam 25 personeli çalışma ekibi ve 5000 metrekarelik üretim parkuru bulunmaktadır.

Bir personelin günlük üretim kapasitesi ürün modeline göre değişmektedir.

Lider manken aylık üretim kapasitesi tüm modellerde ortalama 5000 ile 6000 olarak geçerlidir.

Gün içerisinde hazır olan mankenler kontrolleri yapıldıktan sonra boyama işlemi yapılmaktadır.

Boyama işlemi tamamlandıktan sonra mankenler kurutma odasına alınır tekrar son kontrolleri yapılarak kolili şekilde depo alanına alınır.

Bu alanda markalara göre ayrım yapılır herhangi acil durum olduğun da ivedi gönderim yapabilmek adına stoklu çalışma sistemimiz mevcuttur.

Üretim kapasitemiz (personel sayısı) ve üretim sahamız genişletilmesi söz konusu olup, şiparişlerin yoğun olması durumunda karşılayabilecek üretim gücümüzü ürünlerin kalitesinde herhangi bir değişiklik olmaksızın arttırabilme imkanımız bulunmaktadır.

Şirketimizin çalışma saatleri aksi durum olmadıkça tek vardiyadır.

Personel eğitimleri, sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Firmamız iş güvenlik yetkilileri tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Saygılarımızla.

Copyright 2019 © LİDER MANKEN Her hakkı saklıdır.